Studenci

Niezależnie od tego, czy jesteś absolwentem kierunku przyrodniczego, ekonomicznego, czy też studiów technicznych — Grupa L&R oferuje różnorodne możliwości osobom podnoszącym swoje kwalifikacje, które umożliwiają zastosowanie w praktyce zdobytej wiedzy w zakresie działań firmy. Jesteś praktykantem, absolwentem przed obroną dyplomu czy studentem? Wszystkim oferujemy wgląd do pracy na danym stanowisku. Ważnymi zaletami przy tym są pozyskiwanie doświadczenia, współpraca przy projektach i poszerzanie wiedzy technologicznej.

Długoterminowa perspektywa

 

L&R oferuje szerokie spektrum możliwości zawodowych. Nieustannie poszerzamy naszą przestrzeń na rynkach międzynarodowych, opierając się przy tym na podejściu kosmopolitycznym. Nasi pracownicy doceniają tę samodzielną koncepcję pracy. To, co nas wyróżnia, to także pozytywne środowisko pracy. Dlatego też zapraszamy nowych pracowników, którzy współpracując z nami, inspirują nas nowymi i kreatywnymi, praktycznymi pomysłami i decydują się pozostać z nami na tej drodze na długo.

L&R jest właściwym partnerem: Niezależnie od tego, czy jesteś praktykantem, absolwentem przed obroną dyplomu czy też studentem - wspieramy wszystkich jednakowo! Służymy chętnie pomocą przy pisaniu prac magisterskich i dyplomowych. Dzięki zmiennym godzinom pracy sprzyjamy osobom, które pragną podnosić swoje kwalifikacje. Ponadto, niezależnie od danej lokalizacji zakładu, umożliwiamy korzystanie z różnorodnych, dobrowolnych świadczeń socjalnych.

„Dobry” produkt

 

Dobro człowieka L&R traktuje priorytetowo. Wyroby medyczne i pielęgnacyjne zawsze niosą za sobą przesłanie „służby” dla dobra człowieka i społeczeństwa. Nie jesteśmy producentem dóbr konsumpcyjnych, tylko oferujemy rozwiązania, ułatwiające życie zarówno pacjentom, jak i specjalistycznemu personelowi medycznemu. Wyroby L&R służą między innymi do redukcji bólu oraz przyspieszenia i poprawy przebiegu leczenia ran u pacjentów.

Od praktykantów i osób podnoszących kwalifikacje po absolwentów przed obroną dyplomu — w L&R wszyscy pracownicy mają możliwość wniesienia swojego wkładu dla dobra ludzi.

Twoje możliwości w naszej firmie

 

Niezależnie od tego, czy jesteś świeżym absolwentem, czy pracownikiem naukowym — szukamy zmotywowanych i ambitnych pracowników zdolnych do pracy w zespole, którzy razem z nami będą dążyli do realizacji naszych wspólnych celów.

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Szukasz wyzwań i wsparcia? Jeśli tak, zapraszamy do przesłania aplikacji przez nasz portal pracy. W przypadku ogólnej aplikacji prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.