Osoby rozpoczynające karierę zawodową

Od samego początku dobre przygotowanie na przyszłość: Osobom zaczynającym karierę zawodową L&R oferuje obszerny pakiet szkoleniowy. Dzięki indywidualnym planom wdrożenia do pracy i L&R Academy przekazujemy niezbędną wiedzę oraz poznajemy predyspozycje pracownika, aby pomóc mu odpowiednio je rozwijać. Ponadto wspieramy osoby zaczynające karierę zawodową, rozpoznając ich wyjątkowe zdolności, potencjał i zainteresowania. Indywidualne zdolności, zapał do pracy i pęd do zgłębiania zagadnień, które wnoszą osoby zaczynające karierę zawodową, są istotnymi elementami, przyczyniającymi się do sukcesu L&R.

Długoterminowa perspektywa

 

Wejście na rynek pracy jest ekscytującym doświadczeniem dla młodego człowieka i niesie za sobą wiele możliwości. L&R jest doskonałym partnerem w długoterminowej perspektywie zarówno na szczeblu krajowym, jak i międzynarodowym. Od samego początku wspieramy osoby, które właśnie zaczynają karierę zawodową, aby ich pierwsze kroki na rynku pracy przebiegały pomyślnie, tworząc im idealną podstawę do wspólnej realizacji wielkich planów. Dlatego też wspieramy indywidualnie naszych pracowników — także z myślą o ukształtowaniu we własnych szeregach młodej kadry kierowniczej.

L&R wspiera młodych ludzi podczas dokonywania przez nich jednego z najważniejszych wyborów w ich życiu — wejścia na rynek pracy. Z tego względu oferujemy szeroką paletę różnorodnych, przyszłościowych możliwości i planujemy wraz z naszymi zmotywowanymi pracownikami wielkie przedsięwzięcia. Dodatkowo, dzięki naszej strategii odpornej na kryzys, oferujemy dobre świadczenia socjalne i pracę z bezpieczną przyszłością. Podnoszenie kwalifikacji nie jest dla nas pustym frazesem, tylko uczciwą ofertą osobistego rozwoju dla naszych pracowników.

Więcej o L&R International

„Dobry” produkt

 

Dobro człowieka L&R traktuje priorytetowo. Wyroby medyczne i pielęgnacyjne zawsze niosą za sobą przesłanie „służby” dla dobra człowieka i społeczeństwa. Nie jesteśmy producentem dóbr konsumpcyjnych, tylko oferujemy rozwiązania, ułatwiające życie zarówno pacjentom, jak i specjalistycznemu personelowi medycznemu. Wyroby L&R służą między innymi do redukcji bólu oraz przyspieszenia i poprawy przebiegu leczenia ran u pacjentów.

Rozpoczynając swoją karierę w L&R możesz również przyczynić się we własnym zakresie do realizacji strategii niesienia dobra dla człowieka.

Więcej o portfolio L&R

Twoje możliwości w naszej firmie

 

Przyszłościowy partner: L&R posiada długoletnie doświadczenie oraz wszechstronną wiedzę z zakresu postępowania z osobami u progu kariery zawodowej. Kroczymy tą samą drogą, która prowadzi nas do długiej i owocnej współpracy.

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Szukasz wyzwań i wsparcia? Jeśli tak, zapraszamy do przesłania aplikacji przez nasz portal pracy. W przypadku ogólnej aplikacji prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Jeśli chcesz ubiegać się o konkretne stanowisko, podaj w aplikacji numer identyfikacyjny stanowiska, o które chcesz się ubiegać.