L&R — Twój atrakcyjny pracodawca

Niezawodnie. Z szacunkiem. Międzynarodowy zasięg.

Sukces przedsiębiorstwa zależy od jego pracowników. Grupa L&R ugruntowała swoją pozycję jako silny partner na wszystkich obszarach opieki zdrowotnej. Naszym pracownikom oferujemy atrakcyjne środowisko pracy z doskonałymi perspektywami — również w środowisku międzynarodowym, ponieważ nasze działania dystrybucyjne i spółki mają zasięg światowy.

Przy czym bezpieczeństwo i zdrowy rozwój są dla nas ważne: w związku z naszymi działaniami na obszarze badań i rozwoju oraz polityką produktu jesteśmy w stanie złagodzić wahania koniunktury. Także rozwój demograficzny w różnych przedziałach wiekowych naszych grup docelowych zapewnia ciągłą ekspansję na zachodnie rynki zbytu. Dzięki temu oferujemy naszym pracownikom przyszłościowe stanowiska pracy, które są odporne na kryzys.

Więcej o L&R International

Dla nas, dostawców produktów medycznych, zrównoważony rozwój i każdy indywidualny pracownik mają priorytetowe znaczenie. Dlatego też wspieramy nasz personel na drodze rozwoju i podnoszenia kwalifikacji: w tym celu stworzyliśmy L&R Academy.

Szukasz wyzwań i wsparcia? Niezależnie od tego, czy stoisz na początku swojej drogi zawodowej, czy chcesz wspiąć się na kolejny szczebel kariery: zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy. Zapraszamy do przesłania aplikacji!