Kategorie produktów

Leczenie ran

W zakresie leczenia ran L&R stawia na najnowocześniejsze produkty. Znaczące miejsce zajmują tu nowoczesne produkty do leczenia ran. Rodziny produktów Suprasorb, Vliwasorb i Debrisoft to jedynie przykład wiodących produktów o unikalnych właściwościach do danych zastosowań. Specjalne produkty oftalmologiczne, dermatologiczne i otorynolaryngologiczne dopełniają asortyment.

  • Leczenie ran
  • Oftalmologia
  • Dermatologia
  • Otorynolaryngologia
  • Ratioline

Bandaże i opatrunki

Asortyment bandaży i opatrunków L&R obejmuje cały zakres materiałów służących do mocowania, stabilizacji, kompresji i unieruchamiania. W tej grupie znajdują się też bandaże i ortezy. Rosidal, Cellona, Cellacast i Cellacare to jedynie cztery z licznej grupy sprawdzonych na rynkach marek w tym sektorze.

  • Bandaże
  • Bandaże i ortezy
  • Sala opatrunków gipsowych

Zestawy i higiena

L&R zna przebieg i wymagania zabiegów operacyjnych i dlatego też oferuje specjalnie stworzony do tego celu asortyment obłożeń i odzieży chirurgicznej oraz zestawy i produkty higieniczne. Do wiodących marek, którym może zaufać personel medyczny oraz lekarze prowadzący operacje, należą m.in. Kitpack, Setpack i Raucodrape. Dzięki odpowiednio dobranym zestawom do zabiegów chirurgicznych i leczenia L&R przyczynia się do optymalizacji wielu procesów i ułatwia codzienną pracę w klinice. Dlatego też zestawiamy zgodnie z życzeniem klienta, przykładowo, nasze jednorazowe serwety chirurgiczne z materiałami opatrunkowymi i różnorodnymi wyrobami.

Leczenie podciśnieniem

System Suprasorb CNP sprzyja gojeniu ran poprzez ich leczenie podciśnieniem (ang. Negative Pressure Wound Therapy lub NPWT). Do skutecznych elementów terapii systemem Suprasorb CNP należą np. pompy próżniowe, pianki, folie do drenażu, port do drenażu oraz bogata oferta usług dostępnych całodobowo. Nagrody za innowacyjność uzyskane w Niemczech i Austrii potwierdzają sukcesy L&R w pracach naukowo-badawczych.

  • Inżynieria medyczna

L&R Optiline

L&R OPTILINE jest koncepcją zwiększania efektywności i zapewnienia jakości w szpitalu, która opiera się na naszym doświadczeniu kompetentnego dostawcy pełnego asortymentu i partnera w zakresie zaopatrzenia różnych sektorów. Przy pomocy L&R OPTILINE analizie podlega każdy obszar, na który my, jako dostawca wyrobów medycznych, możemy mieć wpływ. Naszym wspólnym celem jest pewne zaopatrzenie pacjentów przy jednoczesnym zwiększeniu efektywności.