Wiodące produkty podstawą dla wszystkich rozwiązań


Nasze doświadczenie w zakresie opracowywania, produkcji oraz dystrybucji wyrobów medycznych, koncepcji oraz usług, które zebraliśmy na przestrzeni ponad 160 lat, odzwierciedla nasze portfolio.
Dzięki naszym wiodącym produktom i systemom L&R należy do najlepszych firm w swojej dziedzinie na rynku. Nasza oferta sięga od prostych materiałów opatrunkowych po nowoczesne systemy lecznicze i terapeutyczne, uzupełnione ekonomicznymi rozwiązaniami systemowymi, które elastycznie można dopasowywać do codziennych potrzeb.

Wysokojakościowe, dopracowane produkty, które udowadniają z dnia na dzień swoją skuteczność w leczeniu, tworzą podstawę wszystkich rozwiązań L&R dla klinik i gabinetów lekarskich. Zestawy i rozwiązania systemowe oraz takie koncepcje jak L&R Optiline przyczyniają się do tego, że codzienna praca ich użytkownika staje się efektywna i ekonomiczna.

Nasza oferta usług obejmuje swym zakresem obszary od doradztwa prowadzonego przez naszych doradców ds. wyrobów medycznych, po udostępnianie podstawowych broszur i publikacji naukowych. Ponadto oferujemy szerokie spektrum seminariów i programów szkoleniowych dla lekarzy, pracowników gabinetów lekarskich, opiekunów i terapeutów, a także aptekarzy i pracowników aptek.

Nasze portfolio jest podzielone na następujące kategorie produktów:

  • Leczenie ran
  • Bandaże i opatrunki
  • Zestawy i higiena
  • Leczenie podciśnieniem
  • L&R Optiline