Logistyka

Skracamy drogi i pokonujemy odległości

Zoptymalizowany transport jest istotnym aspektem dla działalności L&R. Aby niezawodnie dostarczać produkty naszym klientom i jednocześnie zredukować do minimum emisję do atmosfery, niestrudzenie ulepszamy nasz system logistyczny.

W celu jak najefektywniejszego i przyjaznego dla środowiska naturalnego kształtowania procesów logistycznych współpracujemy z wybranymi partnerami strategicznymi. Zarządzanie ochroną zdrowia dla gabinetów lekarskich, klinik i aptek obejmuje dostarczanie inteligentnych usług logistycznych, w ramach których troszczymy się o to, aby właściwy produkt we właściwej ilości był zawsze dostępny na czas we właściwym miejscu.

Wszystkie zakłady produkcyjne grupy L&R zaopatrują naszych klientów punktualnie i niezawodnie w produkty z naszych międzynarodowych centrów logistycznych. Najnowsze technologie magazynowania i komisjonowania, łącza IT oraz zautomatyzowane urządzenia do załadunku i rozładunku umożliwiają naszym centrom logistycznym optymalne przechowywanie i transport.

Współpraca z międzynarodowymi partnerami uzupełnia przy tym rozsądnie nasze własne usługi. W toku wszystkich naszych procesów zrównoważone działanie i ekonomiczne zarządzanie zasobami odgrywa ważną rolę.