L&R — do celu w oparciu o silny fundament

Firma L&R z dumą spogląda na swoje ponad 160-letnie doświadczenie jako producent i dystrybutor środków opatrunkowych i wyrobów medycznych, które odzwierciedla się w jej produktach, konceptach i usługach — w ich jakości, wybitnej funkcjonalności i efektywności leczenia.

Naszą receptą na sukces na przestrzeni długiej historii firmy jest także: wczesne rozpoznawanie zmian i trendów na rynkach produktów i usług medycznych i integrowanie ich z naszą działalnością gospodarczą.

Podstawę tworzą dwa renomowane przedsiębiorstwa z tradycjami: niemiecka firma Lohmann Medical (rok zał. 1851) i austriacka firma Rauscher (rok zał. 1899). W 1998 roku nastąpiło ich udane połączenie i powstała firma L&R. Na tym fundamencie utworzono potężny, międzynarodowy koncern L&R z siedzibami posiadającymi funkcję siedziby głównej w Rengsdorf (Niemcy) i Wiedniu (Austria). Jesteśmy przedsiębiorstwem międzynarodowym z licznymi kontaktami, codziennie od nowa udowadniamy, że doskonale radzimy sobie w międzynarodowym otoczeniu konkurencyjnym i stale kontynuujemy nasze działania w kierunku internacjonalizacji.

Tutaj można znaleźć więcej informacji na temat faktów L&R.